Αρχική > ΠΡΟΪΟΝΤΑ > Δομημένη καλωδίωση LCS3 > Οπτική ίνα LCS3

LCS3 ΟΠΤΙΚΗ ΙΝΑ


Οι ολοκληρωμένες λύσεις της Legrand για τη μετάδοση δεδομένων ανταποκρίνονται απόλυτα στις βασικές προκλήσεις των ψηφιακών δικτύων και ξεχωρίζουν σε 3 σημεία υπεροχής:επίδοση, επεκτασιμότητα και αποδοτικότητα

Doc LCS3

Δείτε το έντυπο

ΣΥΡΤΑΡΙ, ΚΑΣΕΤΑ, ΜΠΛΟΚ, PIGTAILS


Συρτάρι οπτικών ινών 19'

Διατίθεται σε δύο τύπους: πλήρες συρτάρι συρόμενο και κενό.
Στο κενό συρτάρι κουμπώνουν απευθείας τα μπλοκ οπτικών ινών. Δέχεται 4 μπλοκ οπτικών ινών. Μέγιστη χωριτικότητα:
- 24 κονέκτορες τύπου ST και SC
- 48 κονέκτορες τύπου LC
Stop στο πίσω μέρος με κλίση 30ο για πλήρη πρόσβαση. Διατίθεται με εξαρτήματα περιτύλιξης των οπτικών ινών. Πίσω πλευρά με ειδικό σχεδιασμό για διευκόλυνση της άφιξης των καλωδίων. Διαθέτει ειδικό βραχίονα / χειρολαβή

Δείτε τα συρτάρια οπτικών ινών



Μπλοκ οπτικών ινών

Κουμπώνουν απευθείας στο συρτάρι οπτικών ινών.Για μονότροπη ίνα 9/125 μm και για πολύτροπη ίνα 50/125 μm και 62,5/125 μm

Δείτε τα μπλοκ οπτικών ινών

optiki1

Μετώπες
Για τοποθέτηση 4 κασετών max με εύκολη εξαγωγή
Με το σύστημα Quick-Fix για στήριξη χωρίς βίδες σε πίνακες και ερμάρια
Μέγιστη χωρητικότητα:
- 96 κονέκτορες LC
- 48 κονέκτορες SC
- 24 κονέκτορες ST

Κασέτα οπτικής ίνας
Επιτρέπει την περιτύλιξη της ίνας (μέγιστη χωρητικότητα: έως 12 ίνες).
Δέχεται 1 μπλοκ οπτικών ινών
Επιτρέπει στην ίδια μετώπη το συνδυασμό μπλοκ χαλκού και οπτικής ίνας

Pigtails
- pigtails SC, LC και ST ενός κονέκτορα πολύτροπης ίνας 50/125 μm (10 Giga) και μoνότροπης 9/125 μm
Μήκος 1 m

Δείτε το σύστημα σύνδεσης Quick-Fix

optik2

KONEKTOΡΕΣ ΟΠΤΙΚΩΝ ΙΝΩΝ


konektores

Κονέκτορες για οπτική ίνα μονότροπη 9/125 μm και πολύτροπη 50/125/ μm και 62,5/125 μm.
Εξασθένηση < 0,3 dB

Kit συγκόλλησης οπτικών ινών
Καινοτόμο όργανο συγκόλλησης,απλό στη χρήση, μικρό μέγεθος, πατενταρισμένος σχεδιασμός. Pigtails κονέκτορες με κωδικοποίηση Legrand και led ενδείξεων

kit

ΠΡΙΖΕΣ ΟΠΤΙΚΩΝ ΙΝΩΝ MOSAIC


Οι µετώπες µικτονόµησης LCS3 σχεδιάστηκαν µε σκοπό την άριστη τοποθέτηση και συντήρηση.
Συγκράτηση των καλωδίων µε οδηγό στο πίσω τµήµα, µπλοκ 6 κονεκτόρων RJ 45, κούµπωµα και ξεκούµπωµα του κάθε κονέκτορα ξεχωριστά στη µπροστινή πλευρά της µετώπης.
Διατίθενται πλήρεις ή κενές.

PRIZES

ΟΠΤΙΚΕΣ ΙΝΕΣ ΜΙΚΤΟΝΟΜΗΣΗΣ


Οι οπτικές ίνες μικτονόμησης διαθέτουν σε κάθε άκρο 2 κονέκτορες με κεραμικό ferrule.Μέγιστη απώλεια: 0,15 έως 0,25 dB. Εξωτερικό περίβλημα: LSZH. Μήκος έως 2 m.

CORDS

Οπτικές ίνες μικτονόμησης OM 4 πολύτροπης ίνας 50/125 μm
10 Giga. Με κονέκτορες: SC/SC και LC/LC

Οπτικές ίνεςμικτονόμησης OM3 πολύτροπης ίνας50/125 μm
10 Giga. Με κονέκτορες: SC/SC, SC/LC και LC/LC

Οπτικές ίνεςμικτονόμησης OM2πολύτροπης ίνας50/125 μm
Με κονέκτορες: ST/ST, SC/SC, SC/LC και LC/LC

Οπτικές ίνεςμικτονόμησης OS 1/ OS 2μονότροπης ίνας9/125 μm
Με κονέκτορες: SC/SC, SC/LC και LC/LC